Recenze zákazníků 2011

It was fantastic to fly just over the forest of Konice! The weather was perfekt! Thank you very much for this “first experience” for me…dekuju!
Překlad:
Bylo to fantastické letět přes Konický les! Počasí bylo perfektní! Děkuji moc za tuto “moji první zkušenost” děkuju!
Christophe Sturzenegger – Švýcarsko

Dne 12.8.2011 se nám uskutečnil sen a to let balonem. Je to něco nádherného letět a vidět z výšky rodnou vesnici a okolí. Let byl skvělý a měli jsme také trochu štěstí, že jsme letěli přímo nad hradem Bouzovem, bylo to jako v pohádce, pak přes Mohelnici a přistáli jsme na louce u Lukavice. Za tak nádherný let je třeba poděkovat také pilotovi p.Šmídovi. Chtěli bychom ještě jednou v životě takovou nádheru zopakovat. Let všem doporučujeme je to krásný zážítek.
Manželé Marta a Oldřich Spáčilovi z Ludmírova, Josef Šmíd ze Hvozdu a Evžen Ozorák z Vysoké u Valašského Meziříčí.

Děkuji za neuvěřitelný zážitek, který jsem prožil. Mám rád adrenalinové zážitky a rozhodně let balónem je něco, co potěší každého, kdo má rád nové obzory. Letěl jsem z Konice na Plumlov a musím říct, že pocit, když jsem byl v balóně, byl prostě úžasný. Pocit volnosti, svobody, že mohu zvládnout vše na světě a jako bych měl křídla a mohl se přidat k ptákům…. Navíc příjemné počasí, báječný výhled na okolí, které člověk nevnímá tak,jako když jede na kole nebo autem. Profesionální pilot, který mi vše vysvětloval a ukazoval v dáli různé cíle mě velice nadchlo.Letová hodina rychle uplynula. Přistání bylo hladké s velice nečekaným zakončením a pasováním na titul Hrabě Roman z Plumlova. Skvělý zážitek, který všem vřele doporučuji a určitě ho v budoucnu s vinikajicím pilotem panem Šmídou a jeho týmem rád znovu zopakuji.
Hrabě Roman Trávníček z Plumlova

Let balonem je romantický a vzrušující zážitek, na který člověk jen tak nezapomene. Necháte veškeré své starosti dole na zemi a necháte se unášet v baloně. Vše se vám z výšky bude zdát tak nepatrné a titěrné, dokonce i vaše problémy a každodenní stres. Nadechnete se svěžího vzduchu a provětráte si hlavu. Doporučuji všem, kteří chtějí uniknout každodennímu stresu a prožít nezapomenutelný zážitek. Mohl by to být i úžasný dárek, který lidé ocení a budou na to dlouho vzpomínat. Let všem doporučuji. Byl to úžasný a nepopsatelný zážitek.
Baron Roman Žilka z Vícova

Zdravím všechny ty, co ještě neletěli balónem. Balonové létaní se řadí bezesporu mezi neopakovatelné zážitky. Každý let je jiný. Letěl jsem už několikrát s týmem pana Šmídy. Oceňuji velkou profesionalitu celého týmu, precizní předletovou přípravu a ovládání balonu ve vzduchu, protože volant a pedály jako v autě tam nenajdeme. Směr a rychlost letu určuje pohyb větru, kterého je zapotřebí využít pro klidný a předem naplánovaný let. Člověk si řekne, že to tady zná, tak proč by měl tedy letět, ale z výšky je to vše jiné. To nádherné panorama totiž ze země není vidět a při dobré viditelnosti je Nízký Jeseník, Oderské vrchy a Drahanská vrchovina jako na dlani. Z každého letu si člověk odnáší zážitek, který je nezapomenutelný. Proto to mohu doporučit všem novým vzduchoplavcům a z výšky strach mít nemusíte. Děkuji celému týmu Balóny Konice
Hrabě Milan z Vícova.