Recenze zákazníků 2012

Jedním slovem nádherné! Balony Konice líbí se nám nejvíce. Až v balóně jsme poznali, jak je to Česko pěkné.
Hrabě Alois ze Svitávky

Děkujeme za krásný let, na zemi jsme byli hned. Bahenní maska nám omladila vlasy, jako šlechtici jsme vyrostli do krásy. Hodně šťastných přistání , ať letu nic nebrání.
Hraběnka Kristýna z Hradečné

Mockrát děkujeme týmu a pilotce za nezapomenutelný let. Počasí nám vyšlo, bylo to celkově nádherné.
Markýza Lenička z Řepové

Moc děkujeme za nádherný zážitek na celý život. Díky profesionálním pilotům jsme se cítili jako v nebi. Dále všem přejeme mnoho úspěšných a bezproblémových letů. Všem moc díky!¨
Hraběnka Katka z Drahanovic

Děkujeme za nádherné letecké zážitky celému kolektivu. Cítili jsme se dobře a bezpečně. Dosedli jsme jak do peřinky. Jste úžasní a obdivujeme spolupráci rodiny. Přejeme spoustu krásných letů a spokojených zákazníků. Těšíme se opět naviděnou ve výškách.
Baronka Lenka Šmeralová z Kunčiny

Let byl nádherný. Letěli jsme se sedmiletou dcerou, která byla nadšená. Přístup pilota a všech kolem byl velice zodpovědný. Doporučuji všem, kteří chtějí zažít příjemné chvíle nad zemí.
Baronka Šárka Schulmisterová

Let balonem byl již od prvního okamžiku úžasný. Vychutnali jsme si každou chvilku letu. Vše bylo perfektní od prvotních informací až po konečné pasování letců a křest. Určitě doporučujeme využít tuto balonovou společnost.
Marta, Zdeněk, Marta, Ivo, Iveta z Třeštiny